
221-2431
Вграден сплайсинг конектор с лостове; За всички видове проводници
Описание
Вграден сплайсинг конектор с лостове; За всички типове проводници; max . 4 mm²; 2-проводник; прозрачно жилище; Прозрачно покритие; Околен температура на въздуха: макс 85 градуса (T85); прозрачен
Чрез - конектори с лостове, серия 221, прозрачен
Фокусът на чрез - конектори с лостове (номер на елемент 221 - 2431) е върху гладка електрическа инсталация. От окабеляването на Intercom до свързването на електрическа печка: Свързващият терминалния блок от серия Compact 221 свързва бързо и сигурно различни типове проводници. Чрез - конекторите с лостове изискват дължина на отнемане приблизително 11 mm за свързването на проводника. Свързващите терминални блокове с номинално напрежение 450 V са проектирани за номинален ток до 32 А. Следователно те могат да се използват и за високи - захранващи товари. Този продукт се основава на технологията Cage Clamp®. Универсалният конектор CAGE CLAMP® ви осигурява надеждна и поддръжка - технология за безплатна връзка за свързване на всички типове проводници с помощта на скоба на клетката. Не се изисква предварителна обработка на проводниците, като например криволичещи жители на ферули. Размерите са (8,1 x 8,9 x 35,5) mm в ширина x височина x дълбочина. В зависимост от типа на проводника, лостът - експлоатира подаване - през конектор е подходящ за напречни сечения на проводника от 0,2 mm² до 4 mm².
Лостът - работи свързващ терминал блок от серията 221 впечатлява с иновативния си дизайн за различни секции на проводник -. Това прави Wago Lever - блок на терминалния блок от отличителна търговска марка в технологията за електрическа връзка. Плоските лостове, които се вписват безпроблемно в основното тяло на серията 221, изглеждат безпроблемно хвърлени, когато са затворени и могат да бъдат разположени спретнато във всеки корпус без никакви натрапчиви ръбове. Широкият дизайн на отделните връзки на лоста позволява перфектен инструмент - безплатна работа за удобна връзка на проводника. Прозрачният корпус показва здравата технология и позволява незабавна визуална проверка за стандартен - съвместим контакт на твърди, закъсали и фини - нанизани проводници. Външният вид на клавиатурата на лостовете представлява перфектна комбинация от функционална и естетична технология за свързване, „направена от Wago“.
Новият зелен диапазон чрез конектор с лостове се състои от 77% Bio - кръгов компютър (корпус) и поне 27% рециклиран PBT (лост), в допълнение към част от регулирането.
Данни за връзка
| Затягащи единици | 2 |
Връзка 1
| Технология за връзка | Клетка за клетка® |
| Тип задействане | Лост |
| Съединими проводници | Мед |
| Номинална кръст - секция | 4 mm² / 14 awg |
| Твърд проводник | 0,2… 4 mm² / 20… 14 AWG |
| Срещния проводник | 0,2… 2,5 mm² / 18… 14 AWG |
| Фино - проводник | 0,2… 4 mm² / 18… 14 AWG |
| Дължина на лентата | 11 мм / 0,43 инча |
Физически данни
| Ширина | 8,1 мм / 0,319 инча |
| Височина | 8,9 мм / 0,35 инча |
| Дълбочина | 35,5 мм / 1,398 инча |
Данни за материали
| ЗАБЕЛЕЖКА (Материални данни) | Информация за спецификациите на материалите можете да намерите тук |
| Цвят | прозрачен |
| Цвят на покритието | прозрачен |
| Материална група | IIIA |
| Жилищен материал | Bio - кръгъл компютър |
| Изолационен материал (основен корпус) | Поликарбонат (PC) |
| Изолационен материал (задвижващ механизъм) | Био - кръгъл PBT |
| Клас за запалимост на UL94 | V2 |
| Огнено натоварване | 0,066MJ |
| Цвят на задвижващия механизъм | Зелено |
| Тегло на изолационния материал | 0,84g |
| Тегло | 2,3g |
Изисквания за околната среда
| Непрекъсната работна температура | -60… +105 степен |
Търговски данни
| PU (SPU) | 600 (60) PCS |
| Тип опаковка | Кутия |
| Страна на произход | De |
| Gtin | 4066966613261 |
| Номер на митническа тарифа | 85369010000 |
Класификация на продуктите
| UNSPSC | 39121409 |
| ETIM 9.0 | EC000446 |
| ETIM 8.0 | EC000446 |
| Eccn | Няма класификация в САЩ |
Спазване на екологичните продукти
| Състояние на съответствие на ROHS | Съвместим, без освобождаване |
Популярни тагове: 221-2431, Китай 221-2431 Производители, доставчици, фабрика
Изпрати запитване
Може да харесаш също







