
Описание
Терминалния блок за хранене; Проводник/спойка/crimp бързо изключване на терминал; Дебелина на плочата: 1,5 мм; 4 mm²; Разстояние между щифта 6 mm; 1-полюс; Cage Clamp®; 4,00 mm²; Сиво
Feed - през терминалния блок, серия 226, сиво
Това емисия - през терминалния блок има номер на артикула 226 - 101 и позволява проста и сигурна връзка. Нашата емисия - чрез терминални блокове ви предлагат най -голямата възможна гъвкавост за различни типове инсталации. Това захранване - през терминалния блок изисква дължина на отнемане от 9 до 10 mm за свързването на проводника. Този продукт, с общо две връзки на проводника, се основава както на CAGE CLAMP®, така и на технологията за свързване на спойка. Надеждната и поддръжка - Universal Contine Clamp® Universal предлага възможността за свързване на всички видове проводници с скоба на клетката, без да е необходимо да се подготвят за проводниците. Това елиминира необходимостта да се преодолее на ферулите в края на телта. Размерите са (6 x 36,5 x 26) mm в ширина x височина x дълбочина. В зависимост от типа на проводника, това захранване - през терминалния блок е подходящ за кръстосан проводник - секции от 0,08 mm² до 4 mm². Контактната повърхност е консервирана. Този терминал за подаване се управлява от работен инструмент.
Данни за връзка
| Затягащи единици | 1 |
| Общ брой потенциали | 1 |
| Брой типове връзки | 2 |
| Брой нива | 1 |
Връзка 1
| Технология за връзка | Клетка за клетка® |
| Брой точки на свързване | 1 |
| Тип задействане | Работен инструмент |
| Твърд проводник | 0,08… 4 mm² / 28… 12 AWG |
| Фино - проводник | 0,08… 4 mm² / 28… 12 AWG |
| Фино - проводник; с изолиран ферул | 0,25… 2,5 mm² |
| Фино - проводник; с неизолиран ферул | 0,25… 2,5 mm² |
| Дължина на лентата | 9… 10 мм / 0,35… 0,39 инча |
| Номер на полюс | 1 |
Връзка 2
| Технология за връзка | Връзка за спойка |
| Брой точки на свързване | 1 |
Връзка 3
| Технология за връзка | Quick - свържете контакт |
Физически данни
| Разстояние между щифтове | 6 мм / 0,236 инча |
| Ширина | 6 мм / 0,236 инча |
| Височина | 36,5 мм / 1,437 инча |
| Височина от повърхността | 22 мм / 0,866 инча |
| Дълбочина | 26 мм / 1,024 инча |
| Размери на щифта на спойка | 2.8 x 0.8 mm |
Механични данни
| Дебелина на жилищния лист | 1,5… 1,5 mm / 0,059… 0,059 инча |
| Тип монтаж | Snap - в крак |
| Тип монтаж | Захранване - чрез монтаж |
Данни за материали
| ЗАБЕЛЕЖКА (Материални данни) | Информация за спецификациите на материалите можете да намерите тук |
| Цвят | Сиво |
| Материална група | I |
| Изолационен материал (основен корпус) | Полиамид (PA66) |
| Клас за запалимост на UL94 | V0 |
| Затягане на пролетния материал | Chrome - никелова пружинна стомана (crni) |
| Контакт Материал | Електролитична мед (напрCu) |
| Контакт за покритие | Калай |
| Огнено натоварване | 0,12mj |
| Тегло | 3,4g |
Изисквания за околната среда
| Ограничен температурен диапазон | -60… +105 степен |
Търговски данни
| Продуктова група | 4 (конектори на печатни вериги) |
| PU (SPU) | 200 бр |
| Тип опаковка | кутия |
| Страна на произход | De |
| Gtin | 4044918794350 |
| Номер на митническа тарифа | 85369010000 |
Класификация на продуктите
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-34 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-34 |
| ETIM 9.0 | EC001283 |
| ETIM 8.0 | EC001283 |
| Eccn | Няма класификация в САЩ |
Спазване на екологичните продукти
| Състояние на съответствие на ROHS | Съвместим, без освобождаване |
Популярни тагове: 226-101, Китай 226-101 Производители, доставчици, фабрика
Изпрати запитване
Може да харесаш също







