
Описание
SMD светодиодите са опаковани в стандартния пакет от индустрията. Тези светодиоди имат висока производителност на надеждност и са проектирани да работят при широк спектър от условия на околната среда. Тази функция за висока надеждност ги прави идеално подходящи да се използват при условия на приложение на осветяване. Широкият му ъгъл на гледане прави тези светодиоди, идеално подходящи за канална буква или обща подсветка и илюминация - приложения. Плоската горна излъчваща повърхност улеснява тези светодиоди да се чифтосват с леки тръби.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Червени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | PLCC-4 |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 624 nm |
| Цвят на осветяването: | Червено |
| Ако - напред: | 50 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.4 V |
| Мощност: | 210 MW |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Форма на обектива: | Кръгъл плосък |
| Прозрачност на обектива: | Non - дифузен |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Cree LED |
| Височина: | 1,95 мм |
| Дължина: | 3.2 mm |
| Светеща интензивност: | 2.8 CD |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 2000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Vr - Обратно напрежение: | 5 V |
| Ширина: | 2.7 mm |
| Тегло на единицата: | 0,003351 унция |
Популярни тагове: clm4b - rkw - cwbxbaa3, china clm4b - rkw - cwbxbaa3 Производители, доставчици, фабрика, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, за Cree LED, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, Xteary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Изпрати запитване
Може да харесаш също







