
XBDRED-00-0000-000000501
Едноцветни светодиоди червен светодиод 620 - 630 nm, xlamp xb - d серия
Описание
Светодиодът XLAMP® XB - D носи следващо - производителност, цена и размер на всички приложения за LED осветление. Отпечатъкът на XB - D дава възможност за по -малки дизайни с гъсто опаковани масиви за по -добро смесване и концентрация на светлина. XB - D споделя общия отпечатък и равномерния дизайн на пакета във всички бели и цветни конфигурации, опростявайки дъската и оптичните дизайни за много LED системи. XB - D е оптимизиран, за да понижи драстично разходите за системата във всяко приложение за осветяване, от вътрешно и открито осветление до архитектурно и транспортно осветление.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Червени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | SMD-2 |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 630 nm |
| Цвят на осветяването: | Червено |
| Светлинен поток/сияен поток: | 56.8 LM |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.17 V |
| Мощност: | 3 W |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 2.18 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | Xb - d червено |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Cree LED |
| Височина: | 1,84 мм |
| LED размер: | 2.45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Дължина: | 2,45 мм |
| Максимална работна температура: | + 150 C |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Xlamp |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 140 градуса |
| Vr - Обратно напрежение: | 5 V |
| Ширина: | 2,45 мм |
| Тегло на единицата: | 0,009700 унции |
Популярни тагове: XBDRED-00-0000-000000501, Китай XBDRED-00-0000-000000501 Производители, доставчици, фабрика, CMU1006-0000-000N0U0A30U, за Cree LED, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBGR-L1-0000-00F02, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
Изпрати запитване
Може да харесаш също







