
XHP70D-00-0000-0D00N20E1
Бели светодиоди бели 6500 K 68-CRI, XLAMP XHP70D
Описание
Светодиодите XLAMP® XHP70.3 са третото поколение от екстремни светодиоди с висока мощност, които доставят най -добрата плътност на лумена, надеждност и оптично управление, налични в техния размер. Използвайки предимствата на семейството на XHP, производителите на осветление могат значително да намалят цената на системата си, като използват по -малко оптика, ПХБ и радиатор, отколкото е възможно при стандартните светодиоди.
Семейните светодиоди от трето поколение XHP осигуряват подобрени оптични показатели спрямо предишните поколения, с по -висока интензивност чрез оптика от второто поколение и най -високото на семейството на XHP на - интензивността на оста.
Светодиодите XLAMP XHP70.3 са оптимизирани за приложения за осветление на открито и първокласно осветление, които изискват големи количества светлинна продукция от малки осветителни тела, като стадион, външна зона и архитектурна прожектор.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Кри LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 2828 (7070 Метрик) |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 6500 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 1751 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 68 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 4.8 A, 2.4 A |
| Vf - напред напрежение: | 6 V, 12 V |
| Дължина: | 7 мм |
| Ширина: | 7 мм |
| Височина: | 4,49 мм |
| Максимална работна температура: | + 150 C |
| Размери на обектива: | 7,52 mm x 0,56 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Серия: | XHP70D |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Кри LED |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: XHP70D-00-0000-0D00N20E1, Китай XHP70D-00-0000-0D00N20E1 Производители, доставчици, фабрика, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, за Cree LED, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XPEBGR-L1-0000-00F02, Xteary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Изпрати запитване
Може да харесаш също







