
Xteawt - e0-0000-000000ke3
Бели светодиоди бели 5000 k min - cri xlamp xteawt
Описание
Оптимизиран за насочени, високи - лумен приложения, от вътрешни и външни до преносими и лампи за модернизиране на лампата, led Xlamp® XT - E LED осигурява висока производителност и висока надеждност в отрасловния стандарт XP/XT отпечатък. LED XT - E предлага предимствата на платформата XT/XP - компактен и доказан 3,45 mm x 3,45 mm пакет и създадена екосистема -, което дава възможност на производителите на осветление да опростят процеса на проектиране и кратко време на пазара.
Светодиодът XT - e се предлага в Royal Blue and White. Бялото светодиод XT - e предлага опция за висока ефективност. В този документ терминът Уайт обозначава белия XT - E водещ без оглед на нейната ефикасност. Термините стандартни и висока ефикасност се използват, когато е необходимо, за да се разграничи изпълнението на високата ефективност XT - e LED от XT - E без опцията за висока ефективност.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 1414 (3535 Метрик) |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 156 LM |
| Ъгъл на гледане: | 115 градуса |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.77 V |
| Мощност: | 1 W |
| Дължина: | 3,45 мм |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Височина: | 2.36 mm |
| Максимална работна температура: | + 150 C |
| Цвят на обектива: | Жълто |
| Размери на обектива: | 3,06 мм |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Cree LED |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: XTEAWT - E0 - 0000-000000KE3, Китай XTEAWT-E0-0000-000000KE3 Производители, доставчици, фабрика, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
Изпрати запитване
Може да харесаш също







