
L1C1-LME1000000000
Единична цветна LEDS LUXEON C Цветна линия, Lime 125lm - 149 LM
Описание
Цветната линия Luxeon C е оптично усъвършенствано портфолио от цветни и бели светодиоди. Проектиран за безупречно смесване на цветовете, Luxeon C Color Line има едно фокусно разстояние за всички цветове, което осигурява последователни модели на радиация от вторичната оптика и увеличава максимално оптичната ефективност. С ниския дизайн на купола той поддържа ефективен размер на източника малък, като все още подобрява извличането на светлина. Проектиран за смесване на гладко цветове и максимален удар, Luxeon C Color Line е оптималното светодиодно решение за архитектура, развлечения и приложения за осветление за спешни превозни средства.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Lumileds |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Зелени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | SMD-2 |
| Цвят на осветяването: | Лайм зелено |
| Светлинен поток/сияен поток: | 135 lm |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.75 V |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 2 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | Luxeon c |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Lumileds |
| Височина: | 1,35 мм |
| LED размер: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Дължина: | 2 mm |
| Максимална работна температура: | + 135 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Луксон |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 150 градуса |
| Ширина: | 2 mm |
| Тегло на единицата: | 0,008297 унция |
Популярни тагове: L1C1-LME1000000000, Китай L1C1-LME1000000000 Производители, доставчици, фабрика, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Изпрати запитване
Може да харесаш също







