
L1HZ-4070200000000
Бели светодиоди бели 4000 K 70-CRI, Luxeon HL2Z
Описание
Luxeon HL2Z е 2 -милиметров квадрат CSP -, базирана на висока мощност, un - доставчик на купола, предназначен да осигури водеща плътност на потока, превъзходна цветова консистенция, висока осветеност и изключителна гъвкавост в разтворите за осветление. Luxeon HL2Z излъчвателите са идеален избор за бързо време - до - пазар поради лекотата им на дизайн - в и тяхната способност да намаляват разходите за системата чрез подобрена производителност, като същевременно доставят качеството на светлината, което се желае от дизайнерите на осветителната система и потребителите.
| атрибут на RODUCT | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Lumileds |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | CSP-2 |
| Цвят на осветяването: | Неутрално бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 4000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 230 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 700 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.8 V |
| Мощност: | 2 W |
| Дължина: | 2.3 mm |
| Ширина: | 2.3 mm |
| Височина: | 0,36 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Цвят на обектива: | Жълто |
| Размери на обектива: | 2.3 mm x 2.3 mm |
| Форма на обектива: | Квадрат |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | Luxeon Hl2Z |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Lumileds |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 4000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Част # псевдоними: | SCP7TT78HEL1TLS06E SCP7TTF1HEL1TKP34E |
Популярни тагове: L1HZ-4070200000000, Китай L1HZ-4070200000000 Производители, доставчици, фабрика, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Изпрати запитване
Може да харесаш също







