
L2C2-30701205E1300
Бели светодиоди бели 3000 k 70- cri, ядро на луксойско кочан
Описание
Второто поколение Luxeon Cob представлява нов пробив в ефикасността на масивите. Той има 10% по -висока ефективност и 10% по -висок изход на лумена при същите задвижващи токове като съществуващите Luxeon Cob. Поради малката си светлинна повърхностна повърхност (LES) и водеща в индустрията термична устойчивост, Luxeon Cob е лесен за работа, като позволява опростени и по-евтини дизайни на осветителни тела. Luxeon Cobs са горещо тествани на 85 градуса-реален свят на работни условия-което означава, че допълнителните тестове могат да бъдат сведени до минимум. Luxeon Cob светодиодите се предлагат в 3- стъпка Macadam Ellipse, осигурявайки еднакви оптични характеристики в широк спектър от приложения.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Lumileds |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Ограничения за доставка: |
В момента Mouser не продава този продукт във вашия регион. |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Светодиоди от бели кочани |
| Стил на монтаж: | SMD\/SMT |
| Пакет \/ случай: | SMD -2 |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната\/цветова температура: | 3000 K |
| Светлинен поток\/сияен поток: | 2997 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - CRI: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 115 градуса |
| Ако - напред ток: | 600 mA |
| VF - напрежение напред: | 35 V |
| Дължина: | 24 mm |
| Ширина: | 20 mm |
| Височина: | 1,05 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Форма на обектива: | Кръгъл плосък |
| Серия: | Luxeon Cob Core |
| Опаковка: | Тръба |
| Марка: | Lumileds |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 100 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Луксонов коча |
| Тип: | Светодиоди със средна мощност |
| Тегло на единицата: | 0. 050459 унция |
Популярни тагове: L2C 2-30701205 E1300, Китай L2C 2-30701205 E1300 Производители, доставчици, фабрика, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Изпрати запитване
Може да харесаш също







