
Описание
Характеристики
• Емитираща площ от 1,0 mm2
• допълнение към SFT-10 Red Amber (RA), синя помпа (BP) и синьо (B) за най-добра проекция яркост и цветна гама
• Допълнение до SFM-06x Red Amber & Blue (RAB) LED за компактни 2-канални проекционни двигатели
• Задвижвайте тока до 5 a
• Стандартен 3535 SMT пакет
• Ниско термично съпротивление rth_junction до случай=3.0 степен /w
• Доминираща дължина на вълната: преобразуван зелено (филтриран спектър) 555nm
• Емисии на плоска повърхност за висока ефективност на събиране
Приложения
• Подходящ за Micro - Размери на дисплея 0.3x "и 0.2x"
• Медицинска / житейска наука
• Индустриални
• Запушване на осветление и маяци
• Архитектурно осветление
• Специално проектирано самостоятелно, вградена или батерия - асистирани приложения за показване на дисплея
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Luminus устройства |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Зелени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 1414 (3535 Метрик) |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 555 nm |
| Цвят на осветяването: | Зелено |
| Светлинен поток/сияен поток: | 259 LM |
| Ако - напред: | 700 mA |
| Vf - напред напрежение: | 3 V |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Форма на обектива: | Кръгъл плосък |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Luminus устройства |
| Височина: | 0,7 mm |
| Дължина: | 3,5 мм |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | LED - висока мощност |
| Количество на фабричния пакет: | 500 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ширина: | 3,5 мм |
Популярни тагове: SFT - 10 - CG-F35-MPC, China SFT-10-CG-F35-MPC производители, доставчици, фабрика, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Изпрати запитване
Може да харесаш също







