
Описание
GA PSLR31.13 DURIS® S 5 КОМПАКТЪТ, MID - POWER DURIS® S 5 СЛЕД СЕДМИТЕ СТАНДАРТ НА БЕЗОПАСНОСТ 3030, който се предлага с висока ефикасност, качество на цвета и дълъг живот. Идеален избор за приложения за общи осветителни тела на закрито.
Приложения
- Архитектура
- Архитектура / градинско осветление (LED & LASER)
- медицинско осветление
- осветление на настроението
- Фоторапия
Характеристики:
- пакет: бял SMT пакет, цветна дифузна силиконова смола
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- ESD: 2 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Светлинен поток: typ . 55 lm
- Свещена ефикасност: typ . 59 lm/w
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Червени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | SMD-2 |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 610 nm |
| Цвят на осветяването: | Амбър |
| Светлинен поток/сияен поток: | 53 lm |
| Ако - напред: | 150 ма |
| Vf - напред напрежение: | 6.25 V |
| Мощност: | 940 MW |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Серия: | GA PSLR31.13 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | ams osram |
| Височина: | 0,6 mm |
| Дължина: | 3 mm |
| Светеща интензивност: | 16.3 Cd |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| 4500 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Дурис |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ширина: | 3 mm |
| Част # псевдоними: | Q65112a1547 ga pslr31.13 - jpjr-a1a2-1-150-r18 q65112a1547 |
| Тегло на единицата: | 0,000624 унции |
Популярни тагове: GA PSLR31.13 - jpjr - A1A2-1, China GA PSLR31.13-JPJR-A1A2-1, доставчици, фабрика, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, Ly r976 ps 36 0 20 r18, PLT5 520db p, SFH 4713A
Изпрати запитване
Може да харесаш също







