
Gw jtlms1.em - gvh3-xx57-1
Φv=25.5 ... 33.0 lm, 3000 k (ако=60 ma)
Описание
Duris ® E 2835 GW JTLMS1.EM
Duris® E 2835 съчетава добра ефикасност и широк ъгъл на лъча в компактен формат (2.8 mm x 3,5 mm). Това е от ключово значение за приложенията за хомогенна осветеност, където Duris® E 2835 никога не успява да впечатли с производителността си на системно ниво.
Приложения
- Закрито осветление
Характеристики
- пакет: бял SMT пакет, цветна дифузна силиконова смола
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2200k - 6500 k
- CRI: 80 (мин.), 85 (Typ.), R9: 0 (min.)
- Поддръжка на лумена: Резултати от тестовете според наличните IESNA LM-80
- ESD: 2 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Светлинен поток: typ.: 29.2 lm @ 4000 K
- Светеща ефикасност: typ.: 165 lm/w @ 4000 k

|
ype |
Цветна температура |
Светещ поток 1, ако=60 ma φV |
|
Gw jtlms1.em - g7h1-xx510-1 |
2200 K |
21.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms1.em - g9h2-xx58-1 |
2700 K |
24.0 ... 31.5 lm |
|
Gw jtlms1.em - gvh3-xx57-1 |
3000 K |
25.5 ... 33.0 lm |
|
Gw jtlms1.em - gwh3-xx56-1 |
3500 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
Gw jtlms1.em - gwh4-xx55-1 |
4000 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
Gw jtlms1.em - gwh4-xx53-1 |
5000 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
Gw jtlms1.em - gwh4-xx52-1 |
5700 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
Gw jtlms1.em - gwh4-xx51-1 |
6500 K |
27.0 ... 34.5 lm |
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 3000 K |
| Светеща интензивност: | 8.88 CD |
| Светлинен поток/сияен поток: | 27.8 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 60 Ма |
| Vf - напред напрежение: | 2.95 V |
| Мощност: | 180 MW |
| Дължина: | 3,5 мм |
| Ширина: | 2.8 mm |
| Височина: | 0,7 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Серия: | GW JTLMS1.EM |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | ams osram |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 10000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Дурис |
| Тип: | Средата - светодиоди за захранване |
| Част # псевдоними: | Q65113A2613 |
Популярни тагове: gw jtlms1.em - gvh3 - xx57-1, China GW JTLMS1.EM-GVH3-XX57-1 Производители, доставчици, фабрика, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, PLT5 520EB p, SFH 4250 Z., SFH 4727AS A01
Изпрати запитване
Може да харесаш също







