
Lrs -150-36
Превключващи захранвания 154.8W 36V 4.3a 115\/230Vac по превключване
Описание
LRS -150 серията е 150W единично захранващо захранване с едно изход с 30 мм с нисък профил.
В допълнение към високия ефизъм до 9 0%, дизайнът на калъф за метална мрежа повишава топлинната дисипация на LRS -150, че цялата серия работи от -30 'степен до 70'C под въздушна конвекция без вентилатор. Изискване. LRS -150 има пълните функции за защита и 5G способност за анти.Vibration; Той се спазва с международните разпоредби за безопасност като TUV en 62368-1 en 60335-1, en 61558-1\/-2-16, ul 62368-1 andgb4943.lrs -150 серия служи като висока цена-ефективна захранваща захранване.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Означава добре |
| Категория на продукта: | Превключване на захранването |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Превключване на консумативи |
| Изходно напрежение-канал 1: | 36 VDC |
| Брой резултати: | 1 изход |
| Изходна мощност: | 154.8 W |
| Отворена рамка\/затворена: | Затворен |
| Входно напрежение: | 85 VAC до 132 VAC, 170 VAC до 264 VAC, 240 VDC до 370 VDC |
| Изходният ток-канал 1: | 4.3 A |
| Индустрия: | Индустриален |
| Стил на монтаж: | Панел |
| Дължина: | 159 мм (6,26 инча) |
| Ширина: | 97 мм (3.819 инча) |
| Височина: | 30 мм (1.181 инча) |
| Серия: | Lrs -150 |
| Одобрения: | En 60950-1, ul 60950-1 |
| Марка: | Означава добре |
| Съответствие: | En 60950-1, ul 60950-1 |
| Ефективност: | 89 % |
| Входната честота: | 47 Hz до 63 Hz |
| Регулиране на натоварването: | Регулирани |
| Опаковка: | Насипно състояние |
| Тип на продукта: | Превключване на захранването |
| Количество на фабричния пакет: | 40 |
| Подкатегория: | Захранвания |
| Част # псевдоними: | Lm 150-20 B36 LM 150-23 B36R2 LM 150-22 B36 |
| Тегло на единицата: | 1,058 паунда |
Популярни тагове: LRS -150-36, China LRS -150-36 Производители, доставчици, фабрика, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Изпрати запитване
Може да харесаш също







