
LRS-200-48
Превключващи захранвания 211.2W 48V 4.4A 115VAC или 230VAC
Описание
Средно кладенец LRS -200 200 W AC/DC Единично изходно захранване е единичен - Изходно захранване за захранване с 30 мм ниско - дизайн на профила. Приемане на вход от 115VAcили 230VAc(Изберете по превключвател), цялата серия осигурява линия на изходно напрежение от 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V и 48V. LRS-200 разполага с висока ефективност до 90%. Дизайнът на металната мрежа подобрява разсейването на топлината, така че цялата серия работи от -30 градуса до +70 градус под конвекция на въздуха без вентилатор. Доставянето на изключително ниска консумация на мощност без натоварване (по-малко от 0,75W), средната кладенец LR-200 позволява на крайната система лесно да отговаря на енергийните изискване в световен мащаб.
Характеристики
- AC входният диапазон Избираем от превключвател
- Издържа 300VAcВход за пренапрежение за 5 секунди
- Защити
- Късо съединение
- Претоварване
- Пренапрежение
- Свръх температура
- Охлаждане чрез безплатна конвекция на въздуха
- 1U Нисък профил
- Издържат на 5G вибрационен тест
- LED индикатор за захранване
- Не - консумация на енергия на товара<0.75W
- 100% изгаряне на пълно натоварване - в тест
- Висока работна температура до +70 степен
- Висока - ефективност, дълъг живот и висока надеждност
- 3-годишна гаранция
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Означава добре |
| Категория на продукта: | Превключване на захранването |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Превключване на консумативи |
| Изходно напрежение - канал 1: | 48 VDC |
| Брой резултати: | 1 изход |
| Изходна мощност: | 211.2 W |
| Отворена рамка/затворена: | Затворен |
| Входно напрежение: | 90 VAC до 132 VAC, 180 VAC до 264 VAC, 240 VDC до 370 VDC |
| Изходен ток - канал 1: | 4.4 A |
| Индустрия: | Индустриален |
| Стил на монтаж: | Шаси |
| Дължина: | 215 мм (8.465 инча) |
| Ширина: | 115 мм (4,528 инча) |
| Височина: | 30 мм (1.181 инча) |
| Серия: | LRS-200 |
| Одобрения: | UL60950-1 |
| Марка: | Означава добре |
| Съответствие: | UL60950-1 |
| Входната честота: | 47 Hz до 63 Hz |
| Изолиращо напрежение: | 3 kV |
| Регулиране на натоварването: | Регулирани |
| Тип на продукта: | Превключване на захранването |
| Количество на фабричния пакет: | 30 |
| Подкатегория: | Захранвания |
| Част # псевдоними: | LM200-10B48 LM200-20B48R2 LM200-22B48R2 |
| Тегло на единицата: | 1,455 паунда |
Популярни тагове: LRS-200-48, China LRS-200-48 Производители, доставчици, фабрика, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Изпрати запитване
Може да харесаш също







