
Lrs -350-48
Захранване за превключване 350.4W 48V 7.3A 115VAC или 230VAC
Описание
Средно кладенец LRS -350 350 W AC\/DC Единично изходно захранване е захранващо захранване с един изход с 30 мм с нисък профил. Приемане на вход от 115VAcили 230VAc(Изберете по превключвател), цялата серия осигурява линия на изходно напрежение от 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V и 48V. LRS {{1 0}} разполага с висока ефективност до 87,5%. Вграден вентилатор за дълъг живот позволява на LRS -350 да работи от -30 степен до +70 степен с пълно натоварване. Доставяйки изключително ниска консумация на мощност без натоварване (по-малко от 0,75W), LRS -350 позволява на крайната система лесно да отговаря на енергийното изискване в световен мащаб. Средно добре LRS -350 има пълни функции за защита и 5G анти-вибрационна способност.
Характеристики
- AC входният диапазон Избираем от превключвател
- Издържа 300VAcВход за пренапрежение за 5 секунди
- Защити
- Късо съединение
- Претоварване
- Пренапрежение
- Свръх температура
- Принудително въздушно охлаждане от вграден DC вентилатор
- Вграден контрол на охлаждащия вентилатор за изключване
- 1U Нисък профил
- Издържа 5G вибрационен тест
- Консумация на енергия без натоварване<0.75W
- Висока работна температура до +70 степен
- Висока ефективност, дълъг живот и висока надеждност
- 3- година гаранция
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Означава добре |
| Категория на продукта: | Превключване на захранването |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Превключване на консумативи |
| Изходно напрежение-канал 1: | 48 VDC |
| Брой резултати: | 1 изход |
| Изходна мощност: | 350.4 W |
| Отворена рамка\/затворена: | Затворен |
| Входно напрежение: | 90 VAC до 132 VAC, 180 VAC до 264 VAC, 240 VDC до 370 VDC |
| Изходният ток-канал 1: | 7.3 A |
| Индустрия: | Индустриален |
| Стил на монтаж: | Шаси |
| Дължина: | 215 мм (8.465 инча) |
| Ширина: | 115 мм (4,528 инча) |
| Височина: | 30 мм (1.181 инча) |
| Серия: | Lrs -350 |
| Одобрения: | Ul 60950-1 |
| Марка: | Означава добре |
| Съответствие: | Ul 60950-1 |
| Входната честота: | 47 Hz до 63 Hz |
| Изолиращо напрежение: | 3 kV |
| Регулиране на натоварването: | Регулирани |
| Тип на продукта: | Превключване на захранването |
| Количество на фабричния пакет: | 30 |
| Подкатегория: | Захранвания |
| Част # псевдоними: | Lm 350-10 B48 LM 350-20 B48R2 LM 350-22 B36R2 |
| Тегло на единицата: | 1,676 паунда |
Популярни тагове: LRS -350-48, China LRS -350-48 Производители, доставчици, фабрика, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Изпрати запитване
Може да харесаш също







