
Описание
Средно кладенец LRS - 75 Захранването на единични изходни превключващи устройства са 75W затворени - Захранващи захранвания с 30-милиметров дизайн с нисък профил. С пълен 85VAcдо 264VAcВходният диапазон, LRS - 75 Захранващи захранвания осигуряват изходна линия на напрежение от 5V, 12V, 15V, 24V, 36V и 48V. В допълнение към високата ефективност до 91,5%, случаят на металната мрежа повишава разсейването на топлината в температурен диапазон от -30 градуса до +70 градус под въздушна конвекция без вентилатор. Доставяйки ниско потребление на енергия без натоварване (по-малко от 0,3W), дизайнът на крайната система лесно отговаря на енергийните изисквания в световен мащаб.
Характеристики
- Универсален вход на променлив ток/пълен диапазон
- Издържа 300VAcВход за пренапрежение за 5s
- No - консумация на мощност на натоварване на<0.2W
- Миниатюрен размер и 1U нисък профил
- Висока работна температура до +70 степен
- Защити
- Късо съединение
- Претоварване
- Пренапрежение
- Охлаждане чрез безплатна конвекция на въздуха
- Спазване на IEC/EN 60335-1 (PD3) и IEC/EN61558-1, -2-16 за домакински уреди
- Работна надморска височина до 5000 метра
- Издържа 5G вибрационен тест
- Висока ефективност, дълъг живот и висока надеждност
- LED индикатор за захранване
- 100% изгаряне на пълно натоварване - в тест
- 3-годишна гаранция
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Означава добре |
| Категория на продукта: | Превключване на захранването |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Превключване на консумативи |
| Изходно напрежение - канал 1: | 12 VDC |
| Брой резултати: | 1 изход |
| Изходна мощност: | 72 W |
| Отворена рамка/затворена: | Затворен |
| Входно напрежение: | 85 VAC до 264 VAC, 120 VDC до 373 VDC |
| Изходен ток - канал 1: | 6 A |
| Индустрия: | Индустриален |
| Стил на монтаж: | Панел |
| Дължина: | 99 мм (3.898 инча) |
| Ширина: | 97 мм (3.819 инча) |
| Височина: | 30 мм (1.181 инча) |
| Серия: | LRS-75 |
| Марка: | Означава добре |
| Входната честота: | 47 Hz до 63 Hz |
| Тип на продукта: | Превключване на захранването |
| Количество на фабричния пакет: | 45 |
| Подкатегория: | Захранвания |
| Част # псевдоними: | LM75-20B12 LM75-23B12R2 |
| Тегло на единицата: | 10.582189 унция |
Популярни тагове: LRS-75-12, China LRS-75-12 Производители, доставчици, фабрика, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Изпрати запитване
Може да харесаш също







