
RPS-45-15
Захранване за превключване 45W 15V 80-264VAC 2xMoppp Клас II
Описание
Средните добре RPS медицински захранвания са предназначени да отговарят на изискванията на вграденото - в, високо - изходни мощности за мощност в медицински и биохимични инструменти за проверка. Тези надеждни, компактни модули предлагат 2x нива на изолация на MOPP и спазват ANSI/AAMI ES 60601 -1 и IEC/BS EN/EN60601 - 1 Наредби. Средният кладенец RPS медицинските захранвания предлагат до 94% ефективност (в зависимост от модела), консумация на енергия без натоварване и диапазон на работна температура от -20 градуса или -30 градуса до +70 степен.
Характеристики
- Компактен размер
- Отговаря на 2x нивата на изолация на MOPP
- Съответства на ANSI/AAMI ES 60601 -1 и IEC/BS EN/EN60601-1 Наредби
- Не - консумация на енергия на товара
- До 94% ефективност (в зависимост от модела)
- -20 градуса или -30 градуса до +70 градус работна температура
Приложения
- Медицинска инспекция или оборудване за мониторинг
- Машини за хемодиализа
- Медицински системи за наблюдение
- Зъбни устройства
|
Атрибут на продукта |
Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Означава добре |
| Категория на продукта: | Превключване на захранването |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Превключване на консумативи |
| Изходно напрежение - канал 1: | 15 VDC |
| Брой резултати: | 1 изход |
| Изходна мощност: | 45 W |
| Отворена рамка/затворена: | Отворена рамка |
| Входно напрежение: | 80 vac до 264 vac |
| Изходен ток - канал 1: | 3 A |
| Индустрия: | Медицински |
| Стил на монтаж: | Шаси |
| Дължина: | 76,2 mm (3 in) |
| Ширина: | 50,8 мм (2 инча) |
| Височина: | 24 мм (0,945 инча) |
| Серия: | RPS-45 |
| Марка: | Означава добре |
| Ефективност: | 89 % |
| Входната честота: | 47 Hz до 63 Hz |
| Изолиращо напрежение: | 4 kV |
| Регулиране на натоварването: | Регулирани |
| Опаковка: | Насипно състояние |
| Тип на продукта: | Превключване на захранването |
| Количество на фабричния пакет: | 120 |
| Подкатегория: | Захранвания |
| Част # псевдоними: | LO45-20B15MU |
| Тегло на единицата: | 3.880136 унция |
Популярни тагове: RPS-45-15, China RPS-45-15 Производители, доставчици, фабрика, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Изпрати запитване
Може да харесаш също







