
Описание
Монтажен носител; за 10-проводници; 221 серия - 4 mm²; за релса DIN-35; Бял
Физически данни
| Ширина | 43 мм / 1,693 инча |
| Височина | 23,7 мм / 0,933 инча |
| Дълбочина от горната част - ръб на DIN - релса | 33,2 мм / 1,307 инча |
| Дълбочина | 39,5 мм / 1,555 инча |
Механични данни
| Тип монтаж | Щракане на |
| Тип монтаж | DIN-35 RAIL |
| Подходящ | За 10-течни конектори (4 mm²) |
Данни за материали
| ЗАБЕЛЕЖКА (Материални данни) | Информация за спецификациите на материалите можете да намерите тук |
| Цвят | Бял |
| Материална група | I |
| Изолационен материал (основен корпус) | Полиамид (PA66) |
| Клас за запалимост на UL94 | V0 |
| Огнено натоварване | 0,182mj |
| Тегло | 6,1g |
Търговски данни
| PU (SPU) | 10 бр |
| Тип опаковка | Кутия |
| Страна на произход | Cn |
| Gtin | 4066966603873 |
| Номер на митническа тарифа | 39269097900 |
Класификация на продуктите
| ETIM 9.0 | EC002848 |
| Eccn | Няма класификация в САЩ |
Спазване на екологичните продукти
| Състояние на съответствие на ROHS | Съвместим, без освобождаване |




Популярни тагове: 221-549/002-000, Китай 221-549/002-000 Производители, доставчици, фабрика
Изпрати запитване
Може да харесаш също







