
Xpebrd-l 1-0000-00702
XP-E2, едноцветни светодиоди, червени, 625nm, 67.2lm
Описание
Описание на продукта
Светодиодът XLAMP® XP-E2 се основава на безпрецедентната производителност на оригиналния XP-E чрез увеличаване на изхода на лумена до 20%, като същевременно осигурява източник на единична LED точкова точка за прецизно оптично управление. LED XP-E2 споделя същия отпечатък като оригиналния XP-E, осигурявайки безпроблемен път за надграждане до повече лумена и\/или по-голяма ефективност, като същевременно съкращава дизайнерския цикъл за съществуващи клиенти на XP.
Светодиодите XP-E2 XP-E2 са идеалният избор за осветителни приложения, където са необходими високо осветление и максимална ефикасност, като LED лампи за модернизиране, на открито, преносимо, вътрешно насочване, аварийно превозно средство или архитектурно.
Светодиодът XP-E2 предлага опция S Line Far Red. В този документ терминът далеч червено обозначава далечния червен XP-E2, без да се съобразява с неговата ефикасност. Термините далеч червени и s линия се използват, когато е необходимо, за да се разграничи изпълнението на линията XP-E2 S далеч червен светодиод от светодиода XP-E2 без опцията S Line.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Червени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD\/SMT |
| Дължина на вълната\/цветова температура: | 625 nm |
| Цвят на осветяването: | Червено |
| Светлинен поток\/сияен поток: | 67.2 LM |
| Ако - напред ток: | 350 mA |
| VF - напрежение напред: | 2.05 V |
| Мощност: | 3 W |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 3,06 мм |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Вода чиста |
| Серия: | Xpebrd |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Cree LED |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Xlamp |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 0. 241186 унция |
Популярни тагове: XPEBRD-L 1-0000-00702, Китай XPEBRD-L 1-0000-00702 Производители, доставчици, фабрика, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
Изпрати запитване
Може да харесаш също







