
JB5630AWT-P-B27GA 0000- NZ000001
Бели светодиоди бели 2700 K 70- CRI, 5630 размер, P клас
Описание
J Series® светодиоди разширяват портфолиото на индустрията на светодиодите от осветителни тела на Cree до по -широк набор от приложения. Светодиодите J Series 5630 комбинират висока ефикасност и отлична стойност. Предоставяйки до 217 LPW, светодиодите за високоефективност на J Series 5630 са оптимизирани за приложения за осветление, където са необходими висока ефикасност и последователна, еднаква светлина, като трофтори, панелни светлини и светлини на открито.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD\/SMT |
| Пакет \/ случай: | 5630 |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната\/цветова температура: | 2700 K |
| Светлинен поток\/сияен поток: | 30 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - CRI: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред ток: | 65 ма |
| VF - напрежение напред: | 2.8 V |
| Мощност: | 182 MW |
| Дължина: | 5.6 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 0. 6 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 4.96 mm x 2.66 mm |
| Форма на обектива: | Правоъгълно |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Серия: | JB5630A 3V P клас |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Cree LED |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 4000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: JB5630AWT-P-B27GA 0000- NZ000001, Китай JB5630AWT-P-B27GA 0000- NZ000001 Производители, доставчици, фабрика, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, Xteary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Изпрати запитване
Може да харесаш също







