
Описание
Тези овални светодиоди са специално проектирани за пълни цветни видео екрани-, цифрови билбордове и пътници - информационни знаци. Моделът на радиация с овален образ и високата светеща интензивност гарантират, че тези устройства са отлични за ярко слънчева светлина или приложения с ниска мощност на открито. Тези лампи са направени с усъвършенствана епоксидна оптична оптична епоксид -, която предлага превъзходна висока - температура и висока - изпълнение на изпълнението в външен сигнал и подписвания.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Червени светодиоди |
| Стил на монтаж: | През дупка |
| Пакет / случай: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 621 nm |
| Цвят на осветяването: | Червено |
| Светеща интензивност: | 3000 McD |
| Ако - напред: | 20 ма |
| Vf - напред напрежение: | 2.1 V |
| Мощност: | 130 MW |
| Цвят на обектива: | Червено |
| Размери на обектива: | 5.2 mm x 4,6 mm |
| Форма на обектива: | Овален купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | C566D - rfe |
| Опаковка: | Насипно състояние |
| Марка: | Cree LED |
| Височина: | 7,8 мм |
| LED размер: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Дължина: | 5.2 mm |
| Максимална работна температура: | + 95 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 500 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 70 градуса x 30 градуса |
| Vr - Обратно напрежение: | 5 V |
| Ширина: | 4.6 mm |
| Тегло на единицата: | 0,012418 унция |
Популярни тагове: C566D - RFE - CV0X0BB1, China C566D - RFE - CV0X0BB1 Производители, доставчици, фабрика, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01
Изпрати запитване
Може да харесаш също







