
CMA {{0}} n 0 b0a40e
Бели светодиоди бели 4000 k 70- cri, xlamp cma 1516-36 v
Описание
Семейството с висок ток XLAMP® с висок ток е оптимизирано за изход на лумена в най-добрия клас, ефикасност и надеждност при високи задвижващи токове. XLAMP CMA светодиодите споделят един и същ дизайн на пакета и размери LES като водещи в индустрията CXA2 светодиоди за плътност на CREE LED, което позволява на производителите на осветление да се справят с редица изисквания за производителност за приложения като Track, Downlight и Outdoor Lighting, използвайки една платформа за лесно-използване. Xlamp High -Current LED масиви са достъпни в 2- стъпка, 3- стъпка и 5- стъпка easywhite® кошчета.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Кри LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Светодиоди от бели кочани |
| Стил на монтаж: | SMD\/SMT |
| Пакет \/ случай: | Cob-chip-on-board |
| Цвят на осветяването: | Неутрално бяло |
| Дължина на вълната\/цветова температура: | 4000 K |
| Светлинен поток\/сияен поток: | 2439 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - CRI: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 115 градуса |
| Ако - напред ток: | 450 mA |
| VF - напрежение напред: | 35 V |
| Дължина: | 15,85 мм |
| Ширина: | 15,85 мм |
| Височина: | 1,15 мм |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Опаковка: | Табла |
| Марка: | Кри LED |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 100 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: CMA {{0}} n 0 B 0 A4 0 E, China CMA 1516-0000-000 n0b0a40e Производители, доставчици, фабрика, CMU1003-0000-000N0B0A30E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Изпрати запитване
Може да харесаш също







