
CXA1304-0000-000C0UA240G
Бели светодиоди бели 4000 K 90-CRI, XLAMP CXA1304-9V
Описание
LED масивът XLAMP® CXA1304 разширява семейството на Cree Led от високо -флукс, мулти -DIE масиви в по -малка, лесна за употреба платформа. С надеждността на светодиодната осветителна класа XLAMP, малката, еднаква излъчваща повърхност на CXA1304 позволява както насочени, така и не -насочени осветителни приложения, включително модернизиране на лампата и дизайн на осветителната способност. Предлага се в 2-стъпала, 3-стъпка и 4-стъпала цветова консистенция и включва 6-мм оптичен източник, CXA1304 носи нови нива на поток и ефикасност на този форм-фактор. Ръководството за проектиране на CX Family Led предоставя основна информация за изискванията за използване на CXA1304 LED успешно в дизайни на осветителни тела.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Светодиоди от бели кочани |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | Cob - чип - на - дъска |
| Цвят на осветяването: | Неутрално бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 4000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 330 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 90 |
| Ъгъл на гледане: | 115 градуса |
| Ако - напред: | 400 mA |
| Vf - напред напрежение: | 9 V |
| Мощност: | 10.9 W |
| Дължина: | 13.35 mm |
| Ширина: | 13.35 mm |
| Височина: | 1,15 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 6 мм |
| Форма на обектива: | Кръгъл плосък |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | CXA1304 |
| Опаковка: | Табла |
| Марка: | Cree LED |
| LED размер: | 13.35 mm x 13.35 mm x 1,15 mm |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 100 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 0,026455 унция |
Популярни тагове: CXA1304-0000-000C0UA240G, Китай CXA1304-0000-000C0UA240G Производители, доставчици, фабрика, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XQERED-H0-0000-000000401, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Изпрати запитване
Може да харесаш също







