
CXA1820-0000-000N0HQ465F
Бели светодиоди бели 6500 K 80-CRI, XLAMP CXA1820-36V
Описание
LED масивът XLAMP® CXA1820 разширява семейството на Cree Led от високо -флукс, мулти -DIE масиви, предлагайки висока производителност в платформа за лесно използване. С надеждността на светодиодната осветителна класа XLAMP, равномерната излъчваща повърхност на CXA1820 позволява както насочени, така и не - приложения за осветление на посоката и дизайн на осветителната способност. Предлага се в 2-стъпка, 3-стъпка и 4-стъпала цветова консистенция и включва 12-мм оптичен източник, CXA1820 носи нови нива на поток и ефикасност на този форм-фактор. Ръководството за проектиране на CX Family Led предоставя основна информация за изискванията за използване на CXA1820 LED успешно в дизайна на осветителната способност.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Кри LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Светодиоди от бели кочани |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | Cob - чип - на - дъска |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 6500 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 2260 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 115 градуса |
| Ако - напред: | 550 mA |
| Vf - напред напрежение: | 37 V |
| Мощност: | 40 W |
| Дължина: | 17,85 мм |
| Ширина: | 17,85 мм |
| Височина: | 1,7 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 12 мм |
| Форма на обектива: | Кръгъл плосък |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | CXA1820 |
| Опаковка: | Тръба |
| Марка: | Кри LED |
| LED размер: | 17.85 mm x 17.85 mm x 1,7 mm |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 100 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: CXA1820-0000-000N0HQ465F, Китай CXA1820-0000-000N0HQ465F Производители, доставчици, фабрика, CMU1003-0000-000N0B0A30E, за Cree LED, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401
Изпрати запитване
Може да харесаш също







