
MHBAWT-0000-000C0HC457E
Бели светодиоди бели 5700 K 80-CRI, Xlamp Mhbawt
Описание
XLAMP® MHB - светодиодът е ново поколение високо - захранващ светодиод, който осигурява по -ефективен начин за постигане на ниски - системи за разходи от Mid - светодиоди (MP). Създаден с помощта на високата - надеждност Ceramic - технология на пакета, XLAMP MHB - LED е в състояние да работи при по -високи температури, отколкото MP светодиоди без намаляване на номиналния живот, което позволява впечатляващо 60% намаляване на размера и разходите за топлин. Използвайки до 26 пъти по -малко светодиоди от MP светодиодите за постигане на същата производителност, XLAMP MHB - LED е оптимизиран за опростяване на дизайните на LED системата за насочени и полу - приложения.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | SMD-2 |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5700 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 475 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 115 градуса |
| Ако - напред: | 480 ма |
| Vf - напред напрежение: | 9.25 V |
| Дължина: | 5 mm |
| Ширина: | 5 mm |
| Височина: | 1,51 мм |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 5 мм х 5 мм |
| Форма на обектива: | Квадрат |
| Серия: | MH - b |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Cree LED |
| LED размер: | 5 mm x 5 mm x 1,51 mm |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 0,007055 унция |
Популярни тагове: MHBAWT-0000-000C0HC457E, China MHBAWT-0000-000C0HC457E Производители, доставчици, фабрика, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, за Cree LED, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Изпрати запитване
Може да харесаш също







