
Описание
Цветът на XLAMP® XM - L® е многоцветно светодиод, който осигурява висок изход на лумена в малък пакет. В сравнение с дискретни светодиоди, XLAMP XM - L цветовите светодиоди намаляват разстоянието между LED матрицата, създавайки малък оптичен източник за отличен оптичен контрол и ефективно смесване на цветовете. XLAMP XM - L цветовите светодиоди могат да намалят сложността на LED системата, като намалят броя на необходимите компоненти. XLAMP XM - l Цветовите светодиоди носят висока производителност и качество на светлината в широк спектър от осветителни приложения, включително цвят - Промяна на осветлението, сценичното осветление, архитектурното осветление, осветлението на закрито и осветлението на забавлението.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Multi - цветни светодиоди |
| Ограничения за доставка: |
В момента Mouser не продава този продукт във вашия регион. |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | RGBW светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | SMD-8 |
| Цвят на осветяването: | RGB, хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 630 nm, 535 nm, 465 nm, 8000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 45.7 LM, 87.4 LM, 13.9 LM, 100 LM |
| Ъгъл на гледане: | 130 градуса |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.25 V, 3.3 V, 3.1 V, 3.1 V |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Марка: | Cree LED |
| Характеристики: | Xlamp xm - l светодиоди |
| Височина: | 3,02 мм |
| LED размер: | 5 mm x 5 mm x 3.02 mm |
| Дължина: | 5 mm |
| Брой светодиоди: | 4 LED |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Тип на продукта: | Multi - цветни светодиоди |
| Серия: | Xmlctw |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Xlamp |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Ширина: | 5 mm |
| Тегло на единицата: | 0,014203 унция |
Популярни тагове: XMLCTW - A0 - 0000-00C3AAAA1, Китай XMLCTW-A0-0000-00C3AAAA1 Производители, доставчици, фабрика, CMU1003-0000-000N0B0A30E, за Cree LED, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Изпрати запитване
Може да харесаш също







