
XPEBPA - L1-0000-00C01
Едноцветни светодиоди кехлибар, преобразуван 100 км фосфор
Описание
Светодиодът XLAMP® XP - E2 надгражда безпрецедентното изпълнение на оригиналния XP - e чрез увеличаване на изхода на лумена до 20%, като същевременно осигурява източник на единична LED точка за точен оптичен контрол. Светодиодът XP - E2 споделя същия отпечатък като оригиналния XP - E, осигурявайки безпроблемен път за надграждане до повече лумени и/или по -голяма ефективност, като същевременно съкращава дизайнерския цикъл за съществуващи клиенти на XP.
XLAMP XP - E2 светодиодите са идеалният избор за осветителни приложения, при които са необходими високо осветление и максимална ефикасност, като LED лампи за модернизация, на открито, преносимо, на закрито, аварийно превозно средство или архитектурно.
Светодиодът XP - E2 предлага опция S Line Far Red. В този документ терминът далеч червено обозначава далечния червен XP - E2 LED без оглед на нейната ефикасност. Термините далеч червени и s линия далеч се използват, когато е необходимо, за да се разграничи изпълнението на XP - e2 s линия далеч червен светодиод от XP - E2 LED без опцията S Line.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Кехлибарни светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Цвят на осветяването: | Амбър |
| Светлинен поток/сияен поток: | 100 lm |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.94 V |
| Мощност: | 3 W |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 3,06 мм |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Вода чиста |
| Серия: | Xpebpa |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Cree LED |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Xlamp |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Тегло на единицата: | 0,037039 унция |
Популярни тагове: XPEBPA - L1 - 0000-00C01, Китай XPEBPA-L1-0000-00C01 Производители, доставчици, фабрика, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, за Cree LED, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Изпрати запитване
Може да харесаш също







