
XPGBWT - L1-0000-00JE1
Бели светодиоди бели 6500 K 70-CRI, XLAMP XPGBWT
Описание
Оригиналният XLAMP® XP - G2 води въведе широк набор от LED приложения за индустрията, включително осветление на открито и зона и оттогава служи като предпочитан избор от производителите, които изискват усъвършенствана продукция, ефикасност и оптичен контрол. Компактната и доказана 3.45 -мм XP платформата разполага с отлична екосистема от оптични и системни решения, което позволява на производителите на осветление да опростят процеса на проектиране и да съкращават времето за пазара.
XP - G2 светодиодите вече се предлагат в две различни бели версии: стандартна и висока ефикасност (HE). XP - G2 стандартът е същият пробив продукт, който даде възможност за широк набор от нови светодиодни приложения за Ceramic High - захранващи светодиоди.
Новата версия за висока ефикасност разширява това наследство с надграждане на падане за съществуващи дизайни, оптимизирани около XP -G2 светодиоди. XP -G2 Той поведе най -новата висока технология на Power Chip на Leverage Cree Led, за да осигури 25 процента по -голяма светлина чрез по -висок максимален ток от 2000 mA и по -висока ефикасност.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 6500 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 148 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.72 V |
| Мощност: | 1 W |
| Дължина: | 3,45 мм |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Височина: | 2.36 mm |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 3,06 мм |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Вода чиста |
| Серия: | Xlamp xp - g2 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Cree LED |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Xlamp |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 0,003527 унция |
Популярни тагове: XPGBWT - L1 - 0000-00JE1, Китай XPGBWT-L1-0000-00JE1 Производители, доставчици, фабрика, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBFR-L1-0000-00801
Изпрати запитване
Може да харесаш също







