
XPLBWT-00-0000-000BV50E3
Бели светодиоди бели 5000 K 70-CRI, XLAMP XPLBWT
Описание
Светодиодът XLAMP® XP - L2 е най -високото изпълнение на висококачествения - дискретен светодиод. Използване на ключови елементи на платформата SC5 Technology® на Cree LED, високият - мощност XP - L2 подобрява плътността на лумена, характеристиките на напрежението и надеждността на XP - L LED в същия 3,45 mm x 3.45 mm пакет. Това най -доброто - в - клас ефективност дава възможност на производителите на осветление да доставят диференцирани решения при по -ниски системни разходи за приложения като пътно платно, външна площ, място и високо - дат осветление.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Cree LED |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 460 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 125 градуса |
| Ако - напред: | 1.05 A |
| Vf - напред напрежение: | 2.82 V |
| Мощност: | 3 W |
| Дължина: | 3,45 мм |
| Ширина: | 3,45 мм |
| Височина: | 2.68 mm |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 3,45 мм |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Cree LED |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 500 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: XPLBWT-00-0000-000BV50E3, Китай XPLBWT-00-0000-000BV50E3 Производители, доставчици, фабрика, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, Xteary-00-0000-000000N03
Изпрати запитване
Може да харесаш също







