
L130-5080003000W21
Бели светодиоди бели 5000 K 80-CRI, Luxeon 3030
Описание
Luxeon Sunplus 5050 е здрави светодиоди с висока мощност, използвайки Industrystandard 5050 Surface Mount Mount с малка светлинна повърхност (LES). Luxeon Sunplus 5050 е на върха - с рейтинг μmol/j и ppf (μmol/s) производителност и дълъг живот с CCTs, вариращи от 2200K до 6500K и CRIS от 70, 80 и 90. Той предлага горещи - цело за целите, за да се гарантира, че светодиодите са в рамките на целите при условия на приложение от 85 градуса.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Lumileds |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 3030 |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 118 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 116 градуса |
| Ако - напред: | 120 ма |
| Vf - напред напрежение: | 6 V |
| Мощност: | 720 MW |
| Дължина: | 3 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 0,52 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 2.6 mm |
| Форма на обектива: | Кръгъл плосък |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Серия: | Luxeon 3030 2 d |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Lumileds |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 5000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Луксон |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 0,001285 унция |
Популярни тагове: L130-5080003000W21, Китай L130-5080003000W21 Производители, доставчици, фабрика, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Изпрати запитване
Може да харесаш също







