
L130-5080HA30000B1
Бели светодиоди бели 5000 K 80-CRI, Luxeon 3030
Описание
Luxeon 3030 He и Luxeon 3030 He Plus са превъзходна висока ефикасност, пакети за средна енергия, изградени върху наследството на продуктовата линия Luxeon 3030. Те служат като GO - за решения за различни приложения на закрито и на открито, които изискват най -високо ниво на LM/W и μmol/J производителност и дълъг живот. Luxeon 3030 He и Luxeon 3030 Той плюс приемат квадрантна конструкция в рамките на 3 SDCM, което позволява 2 SDCM чрез Kitting. Futhermore, с най -новата технология за нощен пейзаж, Luxeon 3030 той плюс даде възможност за революционни екологични решения на открито със синьо съдържание под 2%.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Lumileds |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 3030 |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 37 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 110 градуса |
| Ако - напред: | 65 ма |
| Vf - напред напрежение: | 2.8 V |
| Мощност: | 180 MW |
| Дължина: | 3 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 0,66 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 2.6 mm x 2,6 mm |
| Форма на обектива: | Квадрат |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Серия: | Luxeon 3030 той плюс |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Lumileds |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 5000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Луксон |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
Популярни тагове: L130-5080HA30000B1, Китай L130-5080HA30000B1 Производители, доставчици, фабрика, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Изпрати запитване
Може да харесаш също







