
L130-5780002011001
Бели светодиоди бели 5700 K 80-CRI, Luxeon 3020
Описание
Luxeon 3020 е първият и единствен горещ - Цветният целенасочен EMC - на базата на 3,0 мм x 2.0 мм QFN, осигурявайки превъзходна ефикасност с превъзходна поддръжка на лумена и осигуряване на съответствие на цвета на ANSI при условия на работа - 85 градуса. Lumileds дава възможност за масово производство на достъпни и надеждни луковици и лампи чрез опростяване на дизайна на системата и интеграция с водещи LM/$ и насочване с горещ цвят.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Lumileds |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 3020 |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5700 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 49 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 110 градуса |
| Ако - напред: | 120 ма |
| Vf - напред напрежение: | 3.05 V |
| Мощност: | 360 MW |
| Дължина: | 3 mm |
| Ширина: | 2 mm |
| Височина: | 0,52 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 2.6 mm x 1,6 mm |
| Форма на обектива: | Правоъгълно |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Серия: | Luxeon 3020 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | Lumileds |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 5000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Луксон |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 0,003120 унция |
Популярни тагове: L130-5780002011001, Китай L130-5780002011001 Производители, доставчици, фабрика, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Изпрати запитване
Може да харесаш също







