
Описание
Luxeon 3 0 2 0 е първият и единствен целенасочен от горещ цвят EMC 3.0mm x 2.0mm QFN, осигурявайки превъзходна ефикасност с превъзходна поддръжка на лумена и осигуряване на съвместимост с цветовете на ANSI при работни условия -85 степен. Lumileds дава възможност за масово производство на достъпни и надеждни луковици и лампи чрез опростяване на дизайна на системата и интеграция с водещи LM\/$ и насочване с горещ цвят.
Спецификация
| Атрибути на продукта | Стойност на собствеността |
|---|---|
| Производител: | Lumileds |
| Категория на продукта: | Бял светодиод |
| Rohs: | Повече информация |
| продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на инсталиране: | SMD\/SMT |
| Пакет\/случай: | 3020 |
| Цвят на осветлението: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната\/цветова температура: | 6500 K |
| Светлинен поток\/сияен поток: | 48.5 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - CRI: | 80 |
| Ъгъл на дисплея: | 110 градуса |
| Ако - напред ток: | 120 ма |
| VF - напрежение напред: | 3.05 V |
| Мощност: | 360 MW |
| дължина: | 3 mm |
| ширина: | 2 mm |
| Високо: | 0. 52 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размер на обектива: | 2.6 mm x 1,6 mm |
| Форма на обектива: | Правоъгълно |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| серия: | Luxeon 3020 |
| Пакет: | Макара |
| търговска марка: | Lumileds |
| Чувствителност към влага: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабрично опаковане: | 5000 |
| Подкатегории: | Светодиоди |
| Име на марката: | Луксон |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 46.350 mg |
Популярни тагове: l 130-6580002011001, Китай L 130-6580002011001 Производители, доставчици, фабрика, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Един чифт:L2C5-30701211E1900
Следваща:L 130-6580 He1400001
Изпрати запитване
Може да харесаш също







