
Описание
Luxeon V е базиран на Chip Scale Package (CSP) излъчвател с висока мощност, предназначен да достави максимален поток в компактен отпечатък от 4,0 мм х 4,0 мм. Luxeon V предлага уникална комбинация от висока ефикасност при висок задвижващ ток с изключително ниска термична устойчивост и оптимизиран модел на радиация, за да поддържа дизайни на фиксиране от следващо поколение. Изграждайки силните страни на CSP технологията Lumileds Marvemed Sapphire Subtrate (PSS), Luxeon V предлага най -високата мощност на тока на тока в своя клас.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Lumileds |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 1616 (4040 Метрик) |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5700 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 510 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 1.4 A |
| Vf - напред напрежение: | 2.84 V |
| Дължина: | 4 mm |
| Ширина: | 4 mm |
| Височина: | 2.7 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 130 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 3.6 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Серия: | Luxeon v |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Lumileds |
| LED размер: | 4 mm x 4 mm x 2,7 mm |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 1000 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Luxeon v |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Тегло на единицата: | 0,013785 унция |
Популярни тагове: L1V1-577003V500000, Китай L1V1-577003V500000 Производители, доставчици, фабрика, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Изпрати запитване
Може да харесаш също







