
L2C4-3090-L05E1200
Бели светодиоди бели 3000 K 90-CRI, Luxeon CX Plus Cob
Описание
Luxeon CX Plus Cob има шест продукта, покриващи лумена пакети между 500 и 7000 лумена в стандартен отпечатък. Поради водещата си индустрия термично съпротивление и здрав материал на субстрата, Luxeon CX Plus COB дава възможност за охладители, по -ефективни приспособления. Luxeon CX Plus COB се възползва от съществуваща екосистема за бърз и незабавен дизайн -, като същевременно запазва съществуващата оптика, скоби и документация.
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Lumileds |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Ограничения за доставка: |
В момента Mouser не продава този продукт във вашия регион. |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Светодиоди от бели кочани |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 7070 (1818 Метрик) |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 3000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 2142 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 90 |
| Ъгъл на гледане: | 115 градуса |
| Ако - напред: | 550 mA |
| Vf - напред напрежение: | 34.8 V |
| Дължина: | 17,85 мм |
| Ширина: | 17,85 мм |
| Височина: | 1,7 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Прозрачност на обектива: | Дифузен |
| Серия: | Luxeon CX Plus Cob |
| Опаковка: | Тръба |
| Марка: | Lumileds |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 100 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Луксон |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
Популярни тагове: L2C4-3090-L05E1200, Китай L2C4-3090-L05E1200 Производители, доставчици, фабрика, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Изпрати запитване
Може да харесаш също







