
CXM-7-50-80-36-AA00-F2-3
Бели светодиоди бели 5000 K 80-CRI, CXM-7 серия
Описание
Характеристики:
• Висока продукция и ефикасност на лумена, типични
• Над 720 LM, 125 LPW @ 3000K, 25 ° C
• Над 780 LM, 137 LPW @ 5000K, 25ºC
• Пълен обхват на CCT 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K и 6500K
• 80 или 90 cri min. до 95 минути. в топло бяло
• 3 SDCM точност на бининг на цветовете
• Отлична униформа и цвят на оптичната емисия над консистенцията на ъгъла
• Изключителна дългосрочна стабилност на цветовете
• Превъзходна топлопроводимост за равномерно разпръскване на топлина
• Екологично чист: ROHS и достигнете до съвместими
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Luminus устройства |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | Cob - чип - на - дъска |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5000 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 710 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 160 ма |
| Vf - напред напрежение: | 36 V |
| Мощност: | 5.8 W |
| Дължина: | 13 mm |
| Ширина: | 13 mm |
| Височина: | 1,37 мм |
| Максимална работна температура: | + 105 C |
| Цвят на обектива: | Тониран |
| Размери на обектива: | 7,5 мм |
| Форма на обектива: | Кръгъл плосък |
| Серия: | Xnova |
| Опаковка: | Табла |
| Марка: | Luminus устройства |
| LED размер: | 13 mm x 13 mm 1,37 mm |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| Количество на фабричния пакет: | 400 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
| Тегло на единицата: | 0,213004 унция |
Популярни тагове: CXM-7-50-80-36-AA00-F2-3, China CXM-7-50-80-36-AA00-F2-3 Производители, доставчици, фабрика, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100
Изпрати запитване
Може да харесаш също







