
Описание
Характеристики
• Висока яркост хладни бели светодиоди с типичен изход от 2100 LM @ 6 A, 85 градуса.
• Вертикалният чип осигурява висока плътност на лумена и малък ъгъл на излъчване, идеален за увеличаване на интензитета и разстоянието на гредата при насочено осветление.
• Фосфор - на - Chip технологията разполага с високотарична равномерност на цветовете над ъгъла на радиация, което позволява превъзходно качество на светлината за петна от греда.
• Максимален ток на задвижването: 6 a
• Цветна температура: 5000k, 5700K, 6500K
• Индекс на цветово изобразяване: typ . 70, min . 65
• Ниско термично съпротивление: 0,8 градуса /W
• ANSI - съвместими кошчета за хроматичност
• Електрически изолиран термичен път
• 8 kV HBM ESD рейтинг за ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | Luminus устройства |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | Подробности |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Цвят на осветяването: | Хладно бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 6500 K |
| Светлинен поток/сияен поток: | 680 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 1.5 A |
| Vf - напред напрежение: | 2.9 V |
| Мощност: | 22 W |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 100 C |
| Серия: | SST-40 |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | Luminus устройства |
| Тип на продукта: | LED - висока мощност |
| Количество на фабричния пакет: | 500 |
| Подкатегория: | Светодиоди |
Популярни тагове: SST-40-WS65-F2-G1652, China SST-40-WS65-F2-G1652 Производители, доставчици, фабрика, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SST-20-WDS-A120-L3501
Изпрати запитване
Може да харесаш също







