
Описание
Oslon® SSL 150 GA CSHPM1.23 Ново, по -високоефективно семейство Oslon SSL, водено с добре известна превъзходна устойчивост, висока надеждност, дълъг живот, ниско термично съпротивление. Перфектно адресиране на приложения, изискващи за висока ефективност и дълги изискване за живот.
Приложения
- Земеделие и градинарство
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMT керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 150 градуса
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: typ . 116 lm
- Свещена ефикасност: typ . 157 lm/w
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Продукт: | Кехлибарни светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | SMD-2 |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 617 nm |
| Цвят на осветяването: | Амбър |
| Светлинен поток/сияен поток: | 100 lm |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.1 V |
| Мощност: | 740 MW |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 2.14 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Марка: | ams osram |
| Височина: | 1,51 мм |
| Дължина: | 3 mm |
| Светеща интензивност: | 20.6 Cd |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 150 градуса |
| Ширина: | 3 mm |
Популярни тагове: GA CSHPM1.23 - lplr - W3, China GA CSHPM1.23-LPLR-W3 Производители, доставчици, фабрика, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, SFH 4713A, Суили на VC Agam 67 4f4g 30 R18, Са Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







