
Описание
Oslon® Square GD CSSRM3.14 Ново поколение на квадрат на Oslon Square Deep Blue предлага по -висока яркост с ниска топлинна устойчивост, дори когато се задвижва при високи токове. Висока надеждност. Дълъг живот.
Приложения
- Архитектура
- осветление на градинарството
Характеристики
- пакет: SMD керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Клас на устойчивост на корозия: 3b
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- лъчев поток: typ . 1555 mw @ 700ma; typ . 819 mw @ 350ma
- лъчева ефективност: typ . 76% @ 700ma; typ . 83% @ 350ma
- Photon Flux: typ . 5.75 μmol/s @ 700ma; typ . 3.03 μmol/s @ 350ma
- Ефективност на фотонен поток: typ 2.81 μmol/j @ 700ma; typ 3,08 μmol/j @ 350ma
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 450 nm |
| Цвят на осветяването: | Синьо |
| Светлинен поток/сияен поток: | 1070 LM |
| Ако - напред: | 700 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.92 V |
| Мощност: | 2 W |
| Серия: | GD CSSRM3.14 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | ams osram |
| Височина: | 2.09 mm |
| Дължина: | 3 mm |
| Светеща интензивност: | 327 CD |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| 3000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Ослон |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ширина: | 3 mm |
| Част # псевдоними: | Q65113A4447 |
Популярни тагове: GD CSSRM3.14-AJAM-24-1, China GD CSSRM3.14-AJAM-24-1 Производители, доставчици, фабрика, BPY 62 3 4, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, Gw qslps1 em lwlz xx57 1 150 r18, Gw qslps1 em lxl1 xx56 1, SFH 4250 Z., SFH 4726AS
Изпрати запитване
Може да харесаш също







