
GD PUSRA2.15-T2T4-24-1
Единични цветни светодиоди OSCONIQ P 3737 GEN 2 - висок - Ефективна градинарство LED LED
Описание
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GD PUSRA2.15 Чисто нов, модернизиран висок - Power, воден с най -новата технология на чип на AMS Osram и новото поколение оптимизирани обективи, осигурявайки водеща ефективност, превъзходна стабилност и дълъг живот. С високоефективни червени, налични в три дължини на вълната, семейството предлага пет цвята за лесен дизайн и висока гъвкавост за всичките ви нужди на спектъра на градинарството.
Приложения
- Земеделие и градинарство
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMD епоксиден пакет със силиконов обектив
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- typ. Радиация: 120 градуса
- сияен поток ( @ 700ma): typ . 1474 MW @ 85 градуса
- лъчева ефективност ( @ 700ma): typ . 74.4% @ 85 градуса
- фотонен поток ( @ 700ma): typ {{2} μmol/s @ 85 градуса
- ефикасност на фотонен поток ( @ 700ma): typ . 2.77 μmol/j @ 85 градуса
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Сини светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 449 nm |
| Цвят на осветяването: | Синьо |
| Светлинен поток/сияен поток: | 5.3 UMOL/s |
| Ако - напред: | 700 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.75 V |
| Мощност: | 2 W |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 3.7 mm x 1,62 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | P3737 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | ams osram |
| Височина: | 2.37 mm |
| Дължина: | 3.7 mm |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| 3000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Осконик |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 125 градуса |
| Ширина: | 3.7 mm |
| Част # псевдоними: | Q65115A0348 |
Популярни тагове: GD PUSRA2.15-T2T4-24-1, China GD Pusra2.15-T2T4-24-1 Производители, доставчици, фабрика, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, Gw qslps1 em lwlz xx57 1 150 r18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., SFH 4554
Изпрати запитване
Може да харесаш също







