
GF CSBPM2.24-TNUJ-1-1
Единичен цвят светодиоди Oslon Square GF CSBPM2.24
Описание
Oslon ™ Square GF CSBPM2.24 Нов член на семейството, Oslon ™ Square Far Red има уникален иновативен модел на радиация, за да осветява равномерно растенията за равномерно растеж, като същевременно намалява броя на осветителните светлини и намалява общите разходи. Освен това, този висок - захранващ светодиод осигурява отлична надеждност, дълъг живот и ниско термично съпротивление при компактен отпечатък.
Приложения
- Земеделие и градинарство
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMT керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 150 градуса
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- лъчев поток: typ . 460 mw - лъчева ефективност: typ . 71.4%
- фотонен поток: typ . 2.77 umol/s
- ефикасност на фотонен поток: typ . 4.31 umol/j
- Thinfilm LED чип, проектиран и произведен в Германия
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | |
| Цвят на осветяването: | Червено |
| Светлинен поток/сияен поток: | 0,667 lm |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 1.95 V |
| Мощност: | 680 MW |
| Серия: | GF CSBPM2.24 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | ams osram |
| Височина: | 1,58 мм |
| Дължина: | 3.1 mm |
| Светеща интензивност: | 82.9 McD |
| Максимална работна температура: | + 120 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| 3000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Ослон |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 135 градуса |
| Ширина: | 3.1 mm |
| Част # псевдоними: | GF CSBPM2.24-TNUJ-1-1-350-R33 Q65113A5716 |
Популярни тагове: GF CSBPM2.24-TNUJ-1-1, China GF CSBPM2.24-TNUJ-1-1 Производители, доставчици, фабрика, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LED компоненти, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520EB p, SFH 4727AS A01
Изпрати запитване
Може да харесаш също







