
GF Pubra1.25
Osconiq ™ P 3737 Batwing разполага с изключителна светлинна еднаквост, подобрена яркост и дълъг живот.
Описание
Osconiq ™ P 3737 (2W) GF Pubra1.25
Osconiq ™ P 3737 Batwing осигурява изключителна светлинна равномерност, подобрена яркост и дълъг живот. Представяйки уникален профил на радиация, той осигурява широко - покритие на ъгъла с намалени горещи точки, което го прави идеален за голямо - зона Horticultur - al осветление. Предлага се в редица целеви дължини на вълните, P 3737 Batwing предлага гъвкавост на дизайна и спектрална точност, за да отговори на динамичните нужди на съвременните производители.
Приложения
- Земеделие и градинарство
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMD епоксиден пакет със силиконов обектив
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- typ. Радиация: 140 градуса
- сияен поток ( @ 700ma): typ . 869 MW @ 85 градуса
- лъчева ефективност ( @ 700ma): typ . 72.9% @ 85 градуса
- фотонен поток ( @ 700ma): typ {{2} μmol/s @ 85 градуса
- ефикасност на фотонен поток ( @ 700ma): typ . 4.47 μmol/j @ 85 градуса
- Thinfilm LED чип, проектиран и произведен в Германия
| Категория на продуктите | Описание | Код на поръчката |
|---|---|---|
| GF Pubra1.25-S7T3-1-1 | ΦV= 4.95 ... 5.70 mlm (iF= 700 ma) | Q65115A0318 |
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Червени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 720 nm |
| Цвят на осветяването: | Червено |
| Светлинен поток/сияен поток: | 808 MW, 898 MW |
| Ако - напред: | 700 mA |
| Vf - напред напрежение: | 1.6 V |
| Размери на обектива: | 3.74 mm x 0.9 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | ams osram |
| Височина: | 1,75 мм |
| Дължина: | 3,7 мм |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| 3000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Осконик |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 140 градуса |
| Ширина: | 3.7 mm |
| Част # псевдоними: | Q65115A0318 |





Популярни тагове: GF Pubra1.25, China GF Pubra1.25 Производители, доставчици, фабрика, BPY 62 3 4, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, Gw qslps1 em lwlz xx57 1 150 r18, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, PLT5 520db p, Суили на VC Agam 67 4f4g 30 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







