
Описание
OSCONIQ® P 3030 GH QSSPA1.24 СЕМЕЙСТВОТО НА ОКОНИК P 3030 ЦВЕТА СЕ СЕМА С ДОБАВНО ПОСЛЕДНО ВЪЗМОЖНОСТ, ВИСОКО НАЛЯГАНЕ, ДЪЛГО ЖИВОТ, НИСКО ТЕРМАЛНО УСТОЙЧИВО. Компактен и доказан 3 мм х 3 мм пакет и установен отпечатък. Перфектно адресиране на приложения, които изискват висока ефективност и дълъг живот.
Приложения
- Земеделие и градинарство
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMD епоксиден пакет
- typ. Радиация: 120 градуса
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- сияен поток: typ . 440 mw
- лъчева ефективност: typ . 59 %
- фотосинтетичен фотонен поток: typ {{1} μmol/s
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Червени светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 1212 (3030 Метрик) |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 640 nm |
| Цвят на осветяването: | Червено |
| Светлинен поток/сияен поток: | 31.6 LM |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.1 V |
| Мощност: | 740 MW |
| Цвят на обектива: | Ясно |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | GH QSSPA1.24 |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | ams osram |
| Конфигурация: | Единичен |
| Височина: | 1,73 мм |
| Дължина: | 3 mm |
| Светеща интензивност: | 9.13 Cd |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Единични цветни светодиоди |
| 900 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Осконик |
| Тип: | Единични цветни светодиоди |
| Ъгъл на гледане: | 130 градуса |
| Ширина: | 3 mm |
| Част # псевдоними: | Q65112A8267 |
| Тегло на единицата: | 0,000847 унции |
Популярни тагове: GH QSSPA1.24-4T2U-1-1, China GH QSSPA1.24-4T2U-1-1 Производители, доставчици, фабрика, Gw qslps1 em lxl1 xx56 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, SFH 4250 Z., SFH 4726AS
Изпрати запитване
Може да харесаш също







