
Gw cs8pm1.pm - lrlt - A535-1
Φv=130 ... 164 lm, 4000 k (ако=350 ma)
Описание
Oslon® SSL 80 GW CS8PM1.pm По -висока производителност. По -ниско термично съпротивление. Удължен диапазон от условия на шофиране. Този светодиод за ново поколение на Oslon SSL предлага предварително насочен радиационен модел, което го прави идеалният избор за приложения за осветление на място.
Приложения
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMT керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 80 градуса
- Цветна температура: 3000k - 6500 k
- CRI: 70 (мин.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- Поддръжка на лумена: Резултати от тестовете според наличните IESNA LM-80
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: typ . 155 lm @ 5000 k, 85 градуса
- Свещена ефикасност: typ . 155 lm/w @ 5000 k, 85 градуса
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | SMD-2 |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 3000 K |
| Светеща интензивност: | 82 Cd |
| Светлинен поток/сияен поток: | 155 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 80 градуса |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.85 V |
| Мощност: | 1 W |
| Дължина: | 3 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 2.21 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | GW CS8PM1.PM |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | ams osram |
| LED размер: | 3.1 mm x 3.1 mm x 2.35 mm |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 600 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Ослон |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Част # псевдоними: | Q65111A7343 |
| Тегло на единицата: | 0,000882 унции |
Популярни тагове: GW CS8PM1.pm - lrlt - A535 - 1, China GW CS8PM1.pm - LRLT-A535-1 Производители, доставчици, фабрични, фабрични, BPY 62 3 4, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, SFH 4554, SFH 4727AS A01
Изпрати запитване
Може да харесаш също







