
Gw cshpm1.em - lrlt - xx56-1
Φv=130 ... 164 lm, 3500 k (ако=350 ma)
Описание
Oslon® SSL 150 GW CSHPM1.em По -висока производителност. По -ниско термично съпротивление. Удължен диапазон от условия на шофиране. Този светодиод за ново поколение на Oslon SSL предоставя широк модел на радиация, позволяващ перфектно взаимодействие и различни дизайни, включително цветни смесителни светодиодни клъстери.
Приложения
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMT керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 150 градуса
- Цветна температура: 2500k - 5000 k
- CRI: 80 (мин.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: typ . 135 LM @ 3000 K, 85 градуса
- Свещена ефикасност: typ . 135 lm/w @ 3000 k, 85 градуса
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 3500 K |
| Светеща интензивност: | 28.8 Cd |
| Светлинен поток/сияен поток: | 117 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 150 градуса |
| Ако - напред: | 350 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.85 V |
| Мощност: | 1 W |
| Дължина: | 3 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 1,58 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 2.632 mm x 0.88 mm |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | GW CSHPM1.EM |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Марка: | ams osram |
| Характеристики: | ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B), по-висока производителност, по-ниска топлинна устойчивост |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 600 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Ослон |
| Тип: | Светодиоди с висока мощност |
| Част # псевдоними: | Gw cshpm1.em - lrlt - xx56-1-350-r18 q65113a5698 |
Популярни тагове: gw cshpm1.em - lrlt - xx56 - 1, China GW CSHPM1.em - lrlt-xx56-1, доставчици, фабрика, Gw qslps1 em lwlz xx57 1 150 r18, LED компоненти, Ly r976 ps 36 0 20 r18, PLT5 520EB p, SFH 4043, SFH 4715A
Изпрати запитване
Може да харесаш също







