
GW CSSRM1.BM - LTMP - A838-1
Φv=150 ... 194 lm, 2700 k (ако=700 ma)
Описание
Oslon® Square GW CSSRM1.BM По -висока производителност. По -ниско термично съпротивление. Удължен диапазон от условия на шофиране. Това е второто поколение OS - Lon Square.
Приложения
- забавление
- Закрито осветление
- Медицинско осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMT керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2700k - 4000 k
- CRI: 95 (мин.), 97 (typ.)
- Поддръжка на лумена: Резултати от тестовете според наличните IESNA LM-80
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: typ . 192 LM @ 3000 K, 85 градуса
- Свещена ефикасност: typ . 98 lm/w @ 3000 k, 85 градуса
| Produktattribut | Attributwert |
|---|---|
| Херстелер: | ams osram |
| Produktkategorie: | Weiße светодиоди |
| Versandbeschränkungen: |
Mouser Verkauft Dieses Produkt Nicht в региона Ihre. |
| Rohs: | |
| Produkt: | Бели светодиоди |
| Montageart: | SMD/SMT |
| Verpackung/gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchtungsfarbe: | Топло бяло |
| Wellenlänge/Farbtemperatur: | 2700 K |
| Lichtstärke: | 63.3 Cd |
| Lichtstrom/strahlungsleistung: | 192 LM |
| Farbwiedergabe - index - cri: | 95 |
| Ansichtswinkel: | 120 градуса |
| Ако - durchlassstrom: | 700 mA |
| Vf - durchlassspannung: | 2.8 V |
| Nennleistung: | 2 W |
| Länge: | 3 mm |
| Брейт: | 3 mm |
| Хьохе: | 1,88 мм |
| MINIMALE BETRIEBSTEMPERATUR: | - 40 C |
| Maximale betriebstemperatur: | + 125 C |
| Серия: | GW CSSRM1.BM |
| Verpackung: | Макара |
| Verpackung: | Изрязана лента |
| Verpackung: | Mousereel |
| Марке: | ams osram |
| LED - größe: | 3.1 mm x 3.1 mm x 1,95 mm |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Да |
| Produkt - typ: | Бели светодиоди |
| 600 | |
| Unterkategorie: | Светодиоди |
| Handelsname: | Ослон |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
| Artikel # псевдоними: | Q65111A8019 |
| Gewicht Pro Stück: | 29 mg |
Популярни тагове: GW CSSRM1.BM - LTMP - A838 - 1, China GW CSSRM1.BM - LTMP-A838-1 Производители, доставчици, фабрични, фабрични, Gw qslps1 em lwlz xx57 1 150 r18, Ly r976 ps 36 0 20 r18, PLPT9 450LC E., PLT5 520EB p, SFH 4250 Z., SFH 4727AS A01
Изпрати запитване
Може да харесаш също







