
GW CSSRM3.pm - n9p2-xx53-1
Φv=360 ... 390 lm, 5000 k (ако=700 ma)
Описание
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Пето поколение на квадрат Oslon с подобрена производителност. Най -компактната висока мощност - с добре известна превъзходна устойчивост, висока надеждност, дълъг живот и ниско термично съпротивление.
Приложения
- Земеделие и градинарство
- забавление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMT керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2200k - 6500 k
- CRI: 70 (мин.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: typ . 357 LM @ 4000 K, 85 градуса
- Свещена ефикасност: typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 градуса
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 1212 (3030 Метрик) |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 5000 K |
| Светеща интензивност: | 107 Cd |
| Светлинен поток/сияен поток: | 334 LM |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 70 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 700 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.8 V |
| Мощност: | 2 W |
| Дължина: | 3 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 2.02 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Размери на обектива: | 2,79 мм |
| Форма на обектива: | Купол |
| Прозрачност на обектива: | Ясно |
| Серия: | GW CSSRM3.pm |
| Марка: | ams osram |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 3000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Ослон |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
| Част # псевдоними: | Q65113A7488 |
Популярни тагове: GW CSSRM3.pm - n9p2 - xx53-1, China GW CSSRM3.pm-N9P2-XX53-1 Производители, доставчици, фабрика, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, Ly r976 ps 36 0 20 r18, Са Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







