
Gw cssrmu.cm - m6mf - xx37-1
Φv=230 ... 280 lm, 3000 k (ако=700 ma)
Описание
Oslon® Square GW CSSRMU.CM
Квадрат на Oslon с подобрен радиационен модел и превъзходен цвят - над- ъгъла. Най -компактната висока мощност - с добре известна превъзходна устойчивост, висока надеждност, дълъг живот - време и ниско термично съпротивление.
Приложения
- забавление
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
Характеристики
- пакет: SMT керамичен пакет със силиконов обектив
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 2700k - 4000 k
- CRI: 90 (мин.), 92 (Typ.), R9: 50 (мин.)
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: typ . 238 LM @ 3000 K, 85 градуса
- Свещена ефикасност: typ . 121 lm/w @ 3000 k, 85 градуса
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 3 mm x 3 mm x 2,02 mm |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 3000 K |
| Светеща интензивност: | 79 Cd |
| Светлинен поток/сияен поток: | 245 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 90 |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 700 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.8 V |
| Мощност: | 2 W |
| Дължина: | 3 mm |
| Ширина: | 3 mm |
| Височина: | 2.02 mm |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 125 C |
| Размери на обектива: | 2.79 mm x 1,48 mm |
| Форма на обектива: | Кръг, купол |
| Серия: | GW CSSRMU.CM |
| Опаковка: | Макара |
| Марка: | ams osram |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 3000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Ослон |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
| Част # псевдоними: | GW CSSRMU.CM - M6MF - xx37-1-700-R33 Q65113A6807 |
Популярни тагове: gw cssrmu.cm - m6mf - xx37 - 1, China GW CSSRMU.CM - M6MF-XX37-1 Производители, доставчици, фабрични, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, Gw qslps1 em lxl1 xx56 1, LED компоненти, PLPT9 450LC E., PLT5 520EB p, Са Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







