
Описание
GW Daspa2.ec Osconiq ® P 2226
Висока - ефикасност в средата - мощност, водеща с дълъг живот, също при високи токове и високи температури на кръстовището.
Приложения
- Архитектура
- Архитектура / градинско осветление (LED и лазер)
- Медицинска осветеност
- Фоторапия
Характеристики
- Пакет: SMT пакет
- typ. Радиация: 120 градуса
- Цветна температура: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (мин.), 83 (Typ.), R9: 0 (мин.)
-Поддръжка на лумена: Резултати от тестовете според наличните IESNA LM-80
- ESD: 8 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 3B)
- Светлинен поток: typ . 37 lm @ 3000 k
- Светеща ефикасност: typ . 130 lm/w @ 3000 k
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Бели светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | Бели светодиоди |
| Стил на монтаж: | SMD/SMT |
| Пакет / случай: | 1009 (2723 метричен) |
| Цвят на осветяването: | Топло бяло |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 2700 K |
| Светеща интензивност: | 10.1 Cd |
| Светлинен поток/сияен поток: | 37 lm |
| Индекс на цветово изобразяване - cri: | 80 |
| Ъгъл на гледане: | 130 градуса |
| Ако - напред: | 100 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.85 V |
| Мощност: | 290 MW |
| Дължина: | 2.6 mm |
| Ширина: | 2.2 mm |
| Височина: | 1,3 мм |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Максимална работна температура: | + 120 C |
| Серия: | GW Daspa2.ec |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Опаковка: | Mousereel |
| Марка: | ams osram |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Тип на продукта: | Бели светодиоди |
| 1200 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Осконик |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
| Част # псевдоними: | Q65112A5409 |
| Тегло на единицата: | 0,000459 унции |
Популярни тагове: GW Daspa2.ec - hshu - 5r8t-1, China GW Daspa2.ec-Hshu-5R8T-1, доставчици, фабрика, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, SFH 4043, SFH 4713A, SFH 4727AS A01, Са Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







