
Gw j9lhs2.4m - c0c 7-2+35+13+57 aw-1
Multi - цветни светодиоди RGBW (5700K)
Описание
Duris ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Това устройство 5050 RGBW е първият цветен пакет 4 - in-1 за общи приложения за осветление от AMS Osram. Той разполага с съвместима с индустрията производителност и формния фактор и обещава изключителна надеждност за клиентите. Всеки чип е индивидуално контролиран, за да се даде възможност за високо персонализиране на цветовите опции, заедно със стегната дължина на вълната и цветно избиване за отлична хомогенност.
Приложения
- околно осветление
- забавление
- автоматизация на дома и сградите
- Закрито осветление
- Външно и индустриално осветление
- роботика
Характеристики
- пакет: multi - цветен светодиод
- typ. Радиация: 120 градуса (ламбертийски излъчвател)
- Цветна температура: 3000k - 5700 k
- cri: 82 (мин.)
- ESD: 2 kV Acc. до ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, клас 2)
- Индустриален стандарт: ROHS и обхват
- Свещена интензивност: typ . 15000 mcd @ 3000k
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител: | ams osram |
| Категория на продукта: | Multi - цветни светодиоди |
| Rohs: | |
| Продукт: | RGBW светодиоди |
| Пакет / случай: | 2020 г. (5050 метрик) |
| Дължина на вълната/цветова температура: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Светлинен поток/сияен поток: | 38.9 LM |
| Ъгъл на гледане: | 120 градуса |
| Ако - напред: | 100 mA |
| Vf - напред напрежение: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Мощност: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Цвят на обектива: | Безцветни |
| Марка: | ams osram |
| Височина: | 11 mm |
| Дължина: | 50 мм |
| Светеща интензивност: | 13 Cd |
| Максимална работна температура: | + 85 C |
| Минимална работна температура: | - 40 C |
| Чувствително към влагата: | Да |
| Опаковка: | Макара |
| Опаковка: | Изрязана лента |
| Тип на продукта: | Multi - цветни светодиоди |
| Серия: | GW J9LHS2.4M |
| 1000 | |
| Подкатегория: | Светодиоди |
| TradeName: | Дурис |
| Тип: | Светодиоди с ниска мощност |
| Ширина: | 50 мм |
| Част # псевдоними: | Q65113A4659 |
Популярни тагове: gw j9lhs2.4m - c0c 7-2+35+13+57 aw - 1, China GW J9lhs2.4m-C0C 7-2+35+13+57 AW-1 Производители, доставчици, фабрика, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LED компоненти, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., Суили на VC Agam 67 4f4g 30 R18, Са Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Изпрати запитване
Може да харесаш също







